E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pas analizave mjekësore që u kryen mjekët austriakë njoftuan se David Alaba do të mungojë për gjithë fundin e sezonit. Ai u dëmtua në miqësoren e mbrëmshme të Austrisë dhe do të mungojë për Bajernin në fazën më të rëndësishme të sezonit.
Lajm i keq për Bajernin, përfundon sezoni për yllin e skuadrës
Një lajm i keq ka ardhur në kampin bavarez mëngjesin e sotëm.

Pas analizave mjekësore që u kryen mjekët austriakë njoftuan se David Alaba do të mungojë për gjithë fundin e sezonit.

Ai u dëmtua në miqësoren e mbrëmshme të Austrisë dhe do të mungojë për Bajernin në fazën më të rëndësishme të sezonit.

Alaba u përplas me mbrojtësin boshnjak Ermin Bicakcic dhe u dëmtua në gju.

Përveç Alabës Bajerni nuk do të ketë për rreth një muaj edhe Robben kur pret sfidën e vështirë kundër Portos në Ligën e Kampionëve.

Publikuar: 01.04.2015 | 14:37
Lexuar: 437 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime