E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Evidenca pedagogjike vetėm nė shqip

Publikuar: 09.06.2010 | 20:57
Lexuar: 2066 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
edona (05/10/2010 18:07:03) un mendoj qe arsimi esht i nevojshem per te gjith femijet kudo qe jan

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime