E shtunë, 15.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Klipi është xhiruar me një aparat celular në një shkollë të Oregonit, në Portland të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.
Kur eksperimenti i fizikës shkon keqVideoja e mësipërme tregon momentin kur një mësues fizike godet me sëpatë gjenitalet e një kolegu të tij gjatë një eksperimenti që shkoi keq.

Klipi është xhiruar me një aparat celular në një shkollë të Oregonit, në Portland të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Njëri nga mësuesit po mbante një bllok betoni sipër një dërrase me gozhdë të mbështetur në gjoks. Eksperimenti kishte për qëllim të tregonte se gozhdët nuk do të nguleshin në gjoks pasi forca e ushtruar nga sëpata shpërndahet në mënyrë të barabartë.

Mësuesi fatkeq shihet i shtrirë në tokë me një maskë mbrojtëse në fytyrë, por mesa duket i duhej edhe një për organet gjenitale.

Gjithsesi, nxënësi që postoi videon bëri të ditur se burri që pësoi goditjen u ngrit në këmbë dhe vazhdoi orën e mësimit.

Publikuar: 03.04.2015 | 13:25
Lexuar: 606 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime