E hënë, 23.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

MASH-i rritė paralelet shqip ne disa shkolla tė mesme tė Qytetit tė Shkupit

Publikuar: 03.04.2015 | 14:58
Lexuar: 822 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime