E mërkurë, 17.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

LSDM-ja publikoi pėrgjimet nė Prilep, VMRO gjobiti dhe mbylli kompani dhe lokale

Publikuar: 04.04.2015 | 15:56
Lexuar: 491 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime