E enjte, 13.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ajo ka pushtuar të gjitha kopertinat e revistave sportive dhe jo vetëm.
Mbretëresha e fitnesit për 2015 (Foto)


Denise është një modele çeke, por në SHBA është një yll.

Në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ajo ka pushtuar të gjitha kopertinat e revistave sportive dhe jo vetëm.

Denise, konsiderohet si mbretëresha e fitnesit për vitin 2015 dhe të gjitha fotot e saj tregojnë linjat super dhe formën e mirë sportive që ajo gëzon.
Mbretëresha e fitnesit për 2015
Mbretëresha e fitnesit për 2015
Mbretëresha e fitnesit për 2015

Publikuar: 06.04.2015 | 14:02
Lexuar: 1105 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime