E premte, 19.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė Kinė tė jesh beqare, e martuar apo me fėmijė e tregon modeli i flokėve

Publikuar: 09.04.2015 | 11:49
Lexuar: 835 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime