E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Për të shmangur këtë shqetësim është e rëndësishme që ju të keni një përzierje me 3 për qind tretje të ujit dhe peroksideve me glicerinë, ujë trëndafili.
Njollat e verdha te thonjtë, ja si ti heqim
Njollat e verdha janë një shqetësim që shfaqen tek duhanpirësit.

Për të shmangur këtë shqetësim është e rëndësishme që ju të keni një përzierje me 3 për qind tretje të ujit dhe peroksideve me glicerinë, ujë trëndafili.

Kjo është një metodë që ju mund ta përdorni për një periudhë kohore prej 7-10 ditë i lyeni me lëvore të limonit. Kjo forcon thonjtë, pastron thonjtë e errët dhe ju dhuron shkëlqim.

Nëse kjo përgatitje nuk ndihmon, atëherë shtresën e verdhë duhet ta hiqni me kujdes me gurë. Paraprakisht të bëni një banjë dhjetëminutëshe për thonj, përmes sodës së bikarbonat.

Publikuar: 10.04.2015 | 00:03
Lexuar: 521 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime