E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ndonëse u fol e u përfol, u pa duke blerë rroba për bebe, etj., Fjolla Morina vetëm tani e pranon se është me barrë.
Fjolla Morina:Bebja kërkon tretman të mirë (Foto)
Fjolla Morina po hanë më shumë se kurrë. Gjykuar nga fotot që ajo ekspozon në Instagram, duket se këngëtarja nuk po ndalet së ngrëni. Sigurisht, gjithë ky neps, është efekt i shtatzënisë.

Ndonëse u fol e u përfol, u pa duke blerë rroba për bebe, etj., Fjolla Morina vetëm tani e pranon se është me barrë.

E ulur në një tavolinë me ushqime deti, Fjolla thotë se bebes së saj i duhet tretman i mirë.
Fjolla Morina:Bebja kërkon tretman të mirë (Foto)

Publikuar: 11.04.2015 | 20:25
Lexuar: 425 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime