E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Edhe këtë herë, këngëtarja 47 – vjeçare la me gojë hapur të pranishmit, në eventin “Evening of Stars” në Altanta, teksa u shfaq me këtë fustan, pa të brendshme.
Toni Braxton “harron” të brendshmet në shtëpi
Nuk është hera e parë që Toni Braxton zgjedh veshje që i lenë shumë pak vend imagjinatës.

Edhe këtë herë, këngëtarja 47 – vjeçare la me gojë hapur të pranishmit, në eventin “Evening of Stars” në Altanta, teksa u shfaq me këtë fustan, pa të brendshme.

Ylli i hitit “Unbreak my heart”, pavarësisht moshës shfaqet në formë tepër të mirë, megjithatë, siç shkruan dhe DailyStar, kjo veshje nuk u komentua aspak mirë sidomos, pasi Braxton kishte në krah dy djemtë e saj të rritur. /tvklan.al/
Toni Braxton “harron” të brendshmet në shtëpi

Publikuar: 14.04.2015 | 19:59
Lexuar: 528 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime