E martë, 25.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ministri  Shabani takoi drejtorin regjional tė UNDP-sė z-nj Cihan Sultanoglu

Publikuar: 17.04.2015 | 12:57
Lexuar: 209 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime