E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktorja 50- vjeçare, e cila u bë e famshme në serialin Friends, tregoi format në premierën e filmit të saj Just Before I Go.
Courteney Cox, 50 - vjeçarja sexy


Për të festuar debutimin e saj si regjisore, Courteney Cox vendosi të befasojë me dekoltenë.

Aktorja 50- vjeçare, e cila u bë e famshme në serialin Friends, tregoi format në premierën e filmit të saj Just Before I Go.
Courteney Cox
Courteney Cox
Courteney Cox

Publikuar: 21.04.2015 | 15:44
Lexuar: 548 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime