E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lojėrat e fėmijėve (13-15 vjet) tė 5-at me radhė nė sporte tė ndryshme ndėrkombėtare nė Konja – Turqi 19-24 prill 2015

Publikuar: 23.04.2015 | 11:38
Lexuar: 533 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime