E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bavarezët kanë fituar 1 me 0 me golin e Schweinsteiger në minutën e 80.
Bajerni fiton dhe është thuajse kampion
Bajerni i Mynihut thuajse është shpallur kampion katër javë përpara përfundimit të Bundesligës falë fitores së sotme kundër Hertës së Berlinit.

Bavarezët kanë fituar 1 me 0 me golin e Schweinsteiger në minutën e 80.

Bajerni është në kuotën e 76 pikëve, 15 pikë më shumë se Volfsburgu i vendit të fundit duke u shpallur thuajse kampion, pasi do të mjaftojë që Volfsburg të mos fitojë nesër.

Publikuar: 25.04.2015 | 23:37
Lexuar: 363 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime