E shtunë, 24.02.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Argjentina fiton ndaj Nigerisė me rezulltat minimal 1 me 0

Publikuar: 12.06.2010 | 09:16
Lexuar: 1085 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime