E diel, 21.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nė shėrbim tė Naltmadhnisė

Publikuar: 13.06.2010 | 13:21
Lexuar: 2442 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ILIR NUSHI (02/03/2013 05:57:09) Mu bč qejfi shumč, qč pas kaq vitesh Ju pčrmend emri edhe Xheladin Nushit, Un jam Nipi direkt i včllait tč tij nč foton me kčtč Link --> [Reklamimi nuk ėshtė i lejuar]?set=a.102015709860354.2833.10000 1557759167
Edi (01/06/2013 08:40:30) Dčshiroj qč familja e naltmadhčrisč tč plotsojč me foto emrat e pčrmendura tč besnikčvet tč tij, Ja un po ju dčrgoj 1 foto (te varrit tč tijč) tč Malush Nushi, včllai i Xheladin Nushi, pra thuhet qč besnikčt e Mbretit nuk i panč mč kurrč familjarčt qč lanč nč Shqipčri e qč u persekutuan, Un si nip, kam nevojč tč shikoj foton e Xheladin Nushit, qč besoj arkivat mbretnore nuk munden tč kenč humbur, Ja edhe foto e vllait tč Xheladinit [Reklamimi nuk ėshtė i lejuar]?ref=tn_tnmn#!/cun.sensibel/media _set?set=a.303372499771192.69609.1000029 53335641

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime