E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lokalisht, moti i lig do të jetë më intensiv me breshër, posaçërisht në pjesët jugore dhe lindore të Maqedonisë.
Nesër moti me reshje të rrëmbyeshme të shiut dhe erë


Mot me vranësira të ndryshueshme dhe jostabil me shi të rrëmbyeshëm lokal, bubullima dhe erë të përforcuar, paralajmëron për nesër Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike.

Lokalisht, moti i lig do të jetë më intensiv me breshër, posaçërisht në pjesët jugore dhe lindore të Maqedonisë.

"Të mërkurën do të ketë reshje të dobëta lokale të shiut, veçanërisht paradite. Era do ta ndryshojë drejtimin në verior dhe për shkak të ajrit më të freskët nga veriu, temperatura e ditës do të ulet për disa gradë" informon DPH.

Publikuar: 27.04.2015 | 14:18
Lexuar: 520 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime