E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Deputeti i BDI-se Artan Grubi reagon pėr vizitėn e Ivano-it nė Moskė

Publikuar: 29.04.2015 | 11:24
Lexuar: 424 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime