E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Rama ka premtuar se ky stadium do të jetë gati për ndeshjen eliminatore të kthimit Shqipëri-Serbi, edhe pse ka patur mendime të ndryshme nëse punimet do ta mundësojnë që ai të jetë gati brenda tetorit.
Ja si do të jetë stadiumi i ri i kuqezinjve në Shkodër
Kryeministri Edi Rama ka prezantuar projektin se si do të jetë stadiumi i ri “Loro Boriçi” në qytetin e Shkodrës.

Rama ka premtuar se ky stadium do të jetë gati për ndeshjen eliminatore të kthimit Shqipëri-Serbi, edhe pse ka patur mendime të ndryshme nëse punimet do ta mundësojnë që ai të jetë gati brenda tetorit.

“Gjithçka gati per kantierin e ndertimit te shtepise tjeter te kuqezinjve ne Shkodër #NdryshimeReale#Drejtimiiduhur”, shkruante Rama në Twitter.

Publikuar: 30.04.2015 | 21:58
Lexuar: 447 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime