E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ryva një prej emrave më të dashura të skenës sonë, nuk ka shumë kohë që është martuar, por tani duket se është dashuruar sërish.
Ryva me dashuri të re
Këngëtarja Ryva Kajtazi ka postuar një fotografi në Instagram, kurse karshi fotografisë këngëtarja ka thënë se është dashuruar.

Ryva një prej emrave më të dashura të skenës sonë, nuk ka shumë kohë që është martuar, por tani duket se është dashuruar sërish.

Në fakt Ryva është dashuruar në një anëtar të ri, është qeni i saj të cilin duket se këngëtarja e do shumë.

Publikuar: 02.05.2015 | 23:57
Lexuar: 504 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime