E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Bajrami: Tė mėsojmė tė njėjtėn gjuhė dhe histori

Publikuar: 03.05.2015 | 00:22
Lexuar: 451 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Kujtimi kerqova Zajazi (03/05/2015 09:58:49) N kenaqet me kto pallavra ju politikan te popullit te mallku shqiptar na lat te shperndar neper trojet e ballkanit, evropes vetem per me mbush xhepin e juaj karriken vepra vepra vepra duhet o zotni jo Abetarja duhet per krejt trojet shqiptare jo vetem Tirana e prishtina ku e le shkupin presheven. ulqinin, e Qamrin. te xhith ini vetem per premtime .

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime