E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Barcelona është një skuadër e shkëlqyer. Sulmuesit e tyre janë shumë të efektshëm.
Ancletotti: Barca skuadër e shkëlqyer
Carlo Ancelotti e ka quajtur ekip të shkëlqyer Barcelonën, pas ndeshjes që skuadra e tij Real Madrid, mundi Sevillën në udhëtimin e vështirë 2:3.

“Barcelona është një skuadër e shkëlqyer. Sulmuesit e tyre janë shumë të efektshëm.

Ata janë shumë të mirë, nuk është çudi që po shënojnë shumë gola”, ka deklaruar trajneri italian.

Publikuar: 03.05.2015 | 17:18
Lexuar: 481 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime