E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

MASH: Matura shtetėrore do tė vazhdojė edhe kėtė vit shkollor

Publikuar: 04.05.2015 | 11:01
Lexuar: 823 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime