E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lajmin e bëri të ditur vetë futbollisti përmes një postimi në Twitter, ku ndau me ndjekësit e tij një foto.
Bayern Munchen, Lewandowski është i gatshëm për Barcelonën











Robert Lewandowski është i gatshëm të bëjë gjithçka për të mos humbur ndeshjen e parë gjysmëfinale të Champions League, që Bayern Munchen do të luajë ndaj Barcelonës, takim që do të zhvillohet të mërkurën, në orën 20:45, në Camp Nou.

Pavarësisht frakturës në nofull dhe në hundë, që pësoi në gjysmëfinalen e Kupës së Gjermanisë përballë Borussia Dortmund, sulmuesi i bavarezëve do të jetë i disponueshëm për trajnerin Pep Guardiola.

Lajmin e bëri të ditur vetë futbollisti përmes një postimi në Twitter, ku ndau me ndjekësit e tij një foto. Ai kishte pozuar me maskën mbrojtëse që do të përdorë ndaj spanjollëve.

Publikuar: 04.05.2015 | 15:24
Lexuar: 415 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime