E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Vallë Zaev kishte njohuri dhe informacione dhe para disa ditësh ka dërguar familjen e tij në një vend luksoz në largësi të Zvicrës”, shkrua Kurir, portal i afërt me VMRO-në.
Zoran Zaev dërgon familjen e tij në Zvicër?


Pas ndodhive të fundit në Maqedoni parashtrohet pyetja- Pse lideri opozitar ka dërguar familjen e tij në Zvicër?, shkruan Kurir.

“Vallë Zaev kishte njohuri dhe informacione dhe para disa ditësh ka dërguar familjen e tij në një vend luksoz në largësi të Zvicrës”, shkrua Kurir, portal i afërt me VMRO-në.
Zoran Zaev dërgon familjen e tij në Zvicër?
Zoran Zaev dërgon familjen e tij në Zvicër?

Publikuar: 09.05.2015 | 14:34
Lexuar: 634 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime