E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lėngu i hudhrės ideali pėr largimin e dhjamit

Publikuar: 11.05.2015 | 19:54
Lexuar: 461 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Mejdi Sylejmani (21/05/2015 22:43:16) Ju falewminderit per kete recet te mrekullushme,por nuk e kom te qart se thelbit e hudhres a duhet te shtypen ,gromcohen apo ashtu si jane perzihen me vere, ju pershendes dhe pres informim.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime