E enjte, 27.04.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Qeveria: Do tė zhdėmtojmė 100 pėriqind pronėn e dėmtuar nė Kumanovė

Publikuar: 12.05.2015 | 00:05
Lexuar: 281 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime