E hënë, 18.12.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dragusha: Llapi 90 pėr qind e ka siguruar elitėn!

Publikuar: 12.05.2015 | 18:22
Lexuar: 273 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime