E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por vetëm disa ditë më vonë edhe bukuroshja Kim Kardashian vjen me foto të tilla të nxehta, e artistja jonë me trupin ne saj seksi duket mjaft mirë para të kolmeve të Kimit.
Rovena Stefa apo Kim Kardashian? (Foto)
Në klipin shumë të shikuar dhe të përfolur të këngëtares Rovena Stefa shihet edhe trupi i saj seksi i pikturuar vetëm me bojë në pjesët intime.

Por vetëm disa ditë më vonë edhe bukuroshja Kim Kardashian vjen me foto të tilla të nxehta, e artistja jonë me trupin ne saj seksi duket mjaft mirë para të kolmeve të Kimit./BS/
Rovena Stefa apo Kim Kardashian? (Foto)
Rovena Stefa apo Kim Kardashian? (Foto)

Publikuar: 12.05.2015 | 18:53
Lexuar: 564 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime