E enjte, 15.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Reportazh nga fshatrat e Grykės sė Llapit

Publikuar: 15.06.2010 | 21:52
Lexuar: 5030 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
rrustem uka (13/05/2011 21:25:18) po sa i perket per kto te dhana jan shum te sakta por ka sendeqe nuk jan futur ende por do tu vije radha edhe ktyre e pershendes abdulla ramen

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime