E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në këtë ditë pushimi dhe qejfi nuk kanë munguar ushqimet tradicionale madje këngëtarja në fjalë nuk ka hezituar të provojë veten në kuzhinë.
Leonora Jakupi në dashuri me gatimin


Këngëtarja kosovare, Leonora Jakupi ka preferuar të kalojë një funjdavë ndryshe. Sëbashku me familjen ajo ka kaluar disa orë relaksi në Brezovicë.

Në këtë ditë pushimi dhe qejfi nuk kanë munguar ushqimet tradicionale madje këngëtarja në fjalë nuk ka hezituar të provojë veten në kuzhinë.

Jakupi ka postuar një foto në llogarinë Instagram, ku shfaqet duke gatuar një fli, gatim tradicional ky i të gjithë kosovarëve.

Publikuar: 17.05.2015 | 17:31
Lexuar: 684 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime