E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Njė student shqiptar nė inagurimin e Obamas

Publikuar: 11.01.2009 | 14:56
Lexuar: 2712 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
xhino (22/04/2010 21:20:32) une jam xhino qershija jam student studioj ne universitetin luigj Gurakuqi,ne shkoder shkencat e natyres dega informatik ,me pelqe shum te vzhdoj studimet ne britani sepse e shoh kte si avantazh qe me jep perpara ne rrugen e gjat studentore qe kam ne mend, me pelqen shum te behem pjestar i bashk atdhetarve te mi qe jetojne ne britani dhe i shume studenteve shqiptar qe studiojne ne britani ,vlersoj shum pergjigjen tuaj (leone19872009@hotmail.com)Me respekt xhino Qershija , Vlersoj shum pergjigjen tuaj ,faleminderit.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime