E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ishte vetë Kadyrov, që e drejton këtë vend me dorë të hekurt, që dha bekimin për martesën, madje mori pjesë edhe në ceremoni.
Çeçeni: “Ose do martohesh me mua, ose do të të rrëmbej”
Kjo duhej të ishte dita më e lumtur, por nuk ndodh kshtu për këtë adoleshente.

17- vjeçarja Kheda Goilabiyeva u kërcënua me rrëmbim, nëse nuk martohej.

Ajo lidhi kurorë me një 47- vjeçar, shef policie në Çeçeni, i njohur edhe si aleat i ngushtë i presidentit çeçen, Ramzan Kadyrov.

Ishte vetë Kadyrov, që e drejton këtë vend me dorë të hekurt, që dha bekimin për martesën, madje mori pjesë edhe në ceremoni.

47- vjeçari Nazhud Guchigov e pati paralajmëruar adoleshenten për ‘pasoja të pakënaqshme’, nëse nuk martoheshin.

Adoleshentja u pyet tre herë nëse do martohej me Guchigov dhe vetëm herën e tretë tha ‘po’.
17- vjeçarja Kheda Goilabiyeva u kërcënua me rrëmbim, nëse nuk martohej.
17- vjeçarja Kheda Goilabiyeva u kërcënua me rrëmbim, nëse nuk martohej.
17- vjeçarja Kheda Goilabiyeva u kërcënua me rrëmbim, nëse nuk martohej.
17- vjeçarja Kheda Goilabiyeva u kërcënua me rrëmbim, nëse nuk martohej.
17- vjeçarja Kheda Goilabiyeva u kërcënua me rrëmbim, nëse nuk martohej.
17- vjeçarja Kheda Goilabiyeva u kërcënua me rrëmbim, nëse nuk martohej.
17- vjeçarja Kheda Goilabiyeva u kërcënua me rrëmbim, nëse nuk martohej.

Publikuar: 19.05.2015 | 14:35
Lexuar: 704 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime