E hënë, 24.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Fakulteti i Shkencave tė Mjekėsisė i USHT-sė mori pjesė nė disa aktivitete shkencore nė Shqipėri, Kosovė dhe Maqedoni

Publikuar: 21.05.2015 | 17:06
Lexuar: 1067 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime