E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Annegret Raunigk lindi disa orë më parë në një maternitet të Berlinit, - njoftuan media vendase. “Berlinezja në prag të pensionit u bë nëna më e moshuar katërnjakësh në botë”, sipas RTL, televizioni që kishte të gjitha të drejtat ekskluzive për ngjarjen.
Gjermani, nëna 65-vjeçare e 13 fëmijëve lind përsëri, por…katërnjakë!
Bëhet nënë për të 17-n herë. Bëhet fjalë për një gjermane 65-vjeçare, nënë e 13 fëmijëve, por që ka lindur përsëri. Kësaj radhe ka sjellë në jetë…katërnjakë!

Annegret Raunigk lindi disa orë më parë në një maternitet të Berlinit, - njoftuan media vendase. “Berlinezja në prag të pensionit u bë nëna më e moshuar katërnjakësh në botë”, sipas RTL, televizioni që kishte të gjitha të drejtat ekskluzive për ngjarjen.

Po sipas RTL-së, bebet prematurë, tre djem dhe një vajzë, u lindën pas 26 javësh shtatëzani dhe kanë shanse për mbijetesë.

Annegret Raunigk është nënë edhe e 13 fëmijëve të tjerë dhe gjyshe e shtatë nipërve dhe mbesave. Ajo ka punuar si mësuese anglishteje dhe rusishteje.

Publikuar: 23.05.2015 | 20:32
Lexuar: 512 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime