E shtunë, 20.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Burgim tė pėrjetshėm pėr vrasėsin serik Viktor Karamarkov

Publikuar: 16.06.2010 | 18:34
Lexuar: 3846 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
beni6 (10/08/2010 16:43:45) kto tipa si ky kriminel nuk asht mir me ju dhan buk badiava po ket kriminel asht mir me denu me varje ne shesh te qytetit qe ta shohin krejt njerzit.Ne qoft se asht perime kriminel

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime