E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lojtari ka kontratë me Cityn për edhe një vit, por pritet të jetë në mesin e lojtarëve që do të pastrohen nga skuadra, pas një sezoni pa trofe.
Milner drejt Liverpoolit
Liverpooli raportohet se ka gjetur një zëvendësim të përkohshëm të Raheem Sterlingut.

Drejtuesit e klubit anglez ia kanë vënë syrin mesfushorit të Manchester Cityt, James Milner.

Lojtari ka kontratë me Cityn për edhe një vit, por pritet të jetë në mesin e lojtarëve që do të pastrohen nga skuadra, pas një sezoni pa trofe.

Nëse anglezi largohet këtë verë nga Etihad, Liverpooli do të jetë i gatshëm ta kapë atë, për t’i shtuar ca kualitet dhe përvojë skuadrës, e cila pas humbjes së Steven Gerrard pritet ta humbë edhe yllin e ri, Raheem Sterling.

Publikuar: 25.05.2015 | 20:36
Lexuar: 383 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime