E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Femrat dhe meshkujt, dėshira tė njejta seksuale

Publikuar: 16.06.2010 | 19:47
Lexuar: 3392 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
duffy (06/06/2011 02:19:33) Meshkujt gjithmon nguten ne seks .

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime