E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këngëtarja e suksesshme dhe partneri i saj, Robert Berisha, javë më parë pritën në jetë fëmijën e tyre të parë.
Nora, një nënë e përkushtuar
Nora Istrefi është duke vazhduar me aktivitetet e të qenit nënë.

Këngëtarja e suksesshme dhe partneri i saj, Robert Berisha, javë më parë pritën në jetë fëmijën e tyre të parë.

Klan Kosova njofton se Nora tashmë ka blerë edhe karrocë për vajzën e tyre.

Vajza është pagëzuar Renne.

Publikuar: 28.05.2015 | 11:44
Lexuar: 549 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime