E shtunë, 20.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nisin tė bėjnė seks treshe, por nga xhelozia nis tė kafshojė femrėn tjetėr

Publikuar: 03.06.2015 | 18:40
Lexuar: 796 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime