E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Futbollisti i Drenicës, Fetah Ibrahimi, mendon se luajtën mirë me Feronikelin.
Drenica nuk pati fat në disa ndeshje
Drenica nga Skenderaj është eliminuar në gjysmëfinale nga Digitaalb Kupa e Kosovës, pasi që në konak pësuan humbje me 1:0 nga Feronikeli dhe nuk i ndihmoi fare barazimi (0:0) në sfidën e parë.

Skuadra drenicase ishte shumë afër finales, por fati nuk i buzëqeshi, kur u mundën me autogolin Qëndrim Sejdiut në minutën 6-të.

Futbollisti i Drenicës, Fetah Ibrahimi, mendon se luajtën mirë me Feronikelin.

“Në dy ndeshje me Feronikelin për Kupë kemi jap gjithë mundin dhe e kemi ditur që do të ballafaqohemi me një ekip tepër të fortë, ku jemi angazhuar mjaft shumë, por goli i pësuar në fillim të ndeshjes na ka vështirësuar punën për kualifikim”, tha Ibrahimi.

(Tekstin e plotë mund ta lexoni të premten në publikimin e shtypur të gazetës kombëtare “Bota sot” në Kosovë dhe në diasporë)

Publikuar: 04.06.2015 | 20:17
Lexuar: 475 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime