E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktoret sexy nga Anglia nuk kanë tërhequr vëmendjen e mediave për aktrimin e tyre, por për trupin e tyre të bukur që u shfaq në plazhet e Kalifornisë në Santa Monic.
Kur sexy yjet dalin në plazhë…


Anglezet, 29 vjeçarja Adela Silva dhe 27 vjeçarja Roxanne Pallett janë aktore për të cilët ju sigurisht nuk keni dëgjuar shumë, mirëpo ato janë pjesë e serialit “Emmerdale” e cila shfaqet në ITV që nga viti 1972, shumë më herët se të kishin lindur aktoret.

Mirëpo, aktoret sexy nga Anglia nuk kanë tërhequr vëmendjen e mediave për aktrimin e tyre, por për trupin e tyre të bukur që u shfaq në plazhet e Kalifornisë në Santa Monic.

Kur sexy yjet dalin në plazhë…
Kur sexy yjet dalin në plazhë…
Kur sexy yjet dalin në plazhë…

Publikuar: 16.06.2010 | 17:24
Lexuar: 5666 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime