E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shpresojmë që ajo të ketë qenë vetëm duke aktuar në foto, pasi vrapimi në raste të tilla është shumë i rrezikshëm.
Çmendet Fjolla, për “vrap” shtatzënë
Fjolla Morina ka postuar një fotografi duke vrapuar, kur ndihet se ajo prej shumë muajsh është shtatzënë dhe pritet të sjellë së shpejti në jetë një fëmijë.

Shpresojmë që ajo të ketë qenë vetëm duke aktuar në foto, pasi vrapimi në raste të tilla është shumë i rrezikshëm.

Publikuar: 07.06.2015 | 20:13
Lexuar: 460 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime