E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

27-vjeçarja Rihanna është parë e shoqëruar së bashku në veturën e njëjtë me Benzeman dhe më pastaj thuhet se kanë kaluar shumë mirë së bashku në klubin e natës.
Rihanna, në lidhje të re dashurie(Foto)Spekulimet qarkullojnë që mbretëresha e pop muzikës, Rihanna, është lidhur me futbollistin e Real Madridit, Karim Benzema.

Ajo nuk ka bërë asgjë që t’i ndalojë këto thashetheme, përkundrazi, është parë së bashku me futbollistin duke u argëtuar në një nga klubet e natës më të famshme të Hollywoodit, “Henry’s”.

27-vjeçarja Rihanna është parë e shoqëruar së bashku në veturën e njëjtë me Benzeman dhe më pastaj thuhet se kanë kaluar shumë mirë së bashku në klubin e natës.

Rihanna së fundmi ka qenë e lidhur me basketbollistin LeBron James, aktorin Leonardo DiCaprio dhe shokun e DiCaprios, Richie Akiva.
Rihanna, në lidhje të re dashurie(Foto)

Publikuar: 09.06.2015 | 18:53
Lexuar: 504 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime