E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Ta përplasa pak fare makinën. Nuk do e vësh re fare”-shprehet këngëtarja, duke shpjeguar në këtë mënyrë se kjo ndodhi nuk ka pasur asnjë pasojë të rëndë, qoftë për vete, por edhe automjetin të cilin ishte duke drejtuar.
Enca Haxhia aksident me makinën Noizy-it (Foto)


Ajo ka treguar se nuk ka pësuar asnjë problem shëndetësor për vete, por ka zbuluar se makina me të cilin ka bërë aksident është e mikut të saj Noizy.

“Ta përplasa pak fare makinën. Nuk do e vësh re fare”-shprehet këngëtarja, duke shpjeguar në këtë mënyrë se kjo ndodhi nuk ka pasur asnjë pasojë të rëndë, qoftë për vete, por edhe automjetin të cilin ishte duke drejtuar.

Ndërkohë, nuk ka pasur asnjë reagim nga Noizy, i cili aktualisht ndodhet në Gjermani në koncert, ndërsa mësohet se Enca, ka qenë duke u kthyer nga Istogu, ku edhe ka qenë e ftuar mbrëmjen e djeshme.
Enca Haxhia aksident me makinën Noizy-it (Foto)

Publikuar: 09.06.2015 | 19:14
Lexuar: 870 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime