E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“I nevojshëm është zgjidhje në interes të qytetarëve, jo partive. Nëse dalim ngha qeveria dhe shkojmë në zgjedhje, në ta nuk do merr pjesë opozita e udhëhequr nga LSDM.Nëse në zgjedhje nuk marrin pjesë të gjithë humbet pesha e vetë zgjedhjeve.
BEJTA: Në zgjedhje të marrin pjesë të gjithë


Nëse shkohet në zgjedhje, nga BDI madje kanë brifuar se ata do ishin në shtator ose tetor, por jo në verë, ku ata nuk duan të jenë faktor vendosës e cila duhet prerë nëse do ketë zgjedhje të shpejta.

“I nevojshëm është zgjidhje në interes të qytetarëve, jo partive. Nëse dalim ngha qeveria dhe shkojmë në zgjedhje, në ta nuk do merr pjesë opozita e udhëhequr nga LSDM.Nëse në zgjedhje nuk marrin pjesë të gjithë humbet pesha e vetë zgjedhjeve.

Në këtë situatë kritike nuk është zgjidhje që të bjerë qeveria, të krijohet krizë edhe më e madhe, por të zgjidhen problemet”, ka thënë nënkryetari i BDI-së, Nevzat Bejta, njofton “Dnevnik”.

Publikuar: 15.06.2015 | 12:50
Lexuar: 417 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime