E martë, 28.03.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ibra nuk e mohon largimin nga PSG-ja

Publikuar: 16.06.2015 | 13:00
Lexuar: 203 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime