E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dhe tashmë është konfirmuar se Rita Ora dhe Nick Grimshaw do t’u bashkohen mbrëmjeve të talenteve të Simon Cowell në edicionin e radhës.
Rita Ora, gjyqtare në “X – Factor UK”
Ajo është përfolur për një kohë të gjatë për të qenë pjesë e “X – Factor UK”, si gjyqtare.

Dhe tashmë është konfirmuar se Rita Ora dhe Nick Grimshaw do t’u bashkohen mbrëmjeve të talenteve të Simon Cowell në edicionin e radhës.

Cheryl Fernandez – Versini gjithashtu do të rikthehet në panel.

Me këta gjyqtarë të ri, nënkuptohet se Louis Walsh dhe Mel B, të një viti më parë, nuk do të jenë më pjesë e spektaklit.

Lajmi është konfirmuar në një postim në llogarinë zyrtare të “X – Factor UK” në Twitter dhe është pasuar nga një foto e Rita Orës në Instagram, teksa ka pozuar pranë Nick dhe Cheryl, në takimin e një dite më parë.

Publikuar: 16.06.2015 | 13:10
Lexuar: 516 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime