E shtunë, 20.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Letra e babait qė skishte asnjė lek, Rozana Radi: Nuk dua tė jem mė artiste!

Publikuar: 17.06.2015 | 00:10
Lexuar: 396 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime