E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sulmuesi ka vendosur të mbetet në Parc des Princes, për së paku një tjetër sezon. Reprezentuesi suedez kërkohet nga ish skuadra e tij Milan.
Ibrahimovic-PSG, edhe një vit
Zlatan Ibrahimovic nuk do të largohet nga Paris Saint-Germain, gjatë afatit kalimtar të verës.

Sulmuesi ka vendosur të mbetet në Parc des Princes, për së paku një tjetër sezon. Reprezentuesi suedez kërkohet nga ish skuadra e tij Milan.

Mirëpo, kampioni i Ligue 1 nuk dëshiron ta humb futbollistin kryesor, shkruan e përditshmja sportive italiane “Gazzetta dello Sport”.

Ibrahimovic ka edhe një vit në kontratën e tij me Paris Saint-Germain, kurse pas interesimit të Milanit për transferimin e tij, klubi francez është shprehur i gatshëm t’ia përmirësojë kushtet e marrëveshjes aktuale, vetëm që ai të mos largohet.

Publikuar: 18.06.2015 | 00:00
Lexuar: 417 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime